Damian Sowa - www.DamianSowa.com

USŁUGI DLA DOMU – BIURA

    
 

Usługi dla domu, biura ogrodu oferowane pod nazwami „Mąż na zlecenie” i „Żona na zlecenie” wchodzą w zakres usług oferowanych przez firmę „PolBird”, która istnieje od 2006 roku.

Na przełomie roku 2009/2010 zostały rozpoczęte przygotowania do nowej oferty i rozszerzenia działalności firmy. Wtedy też zapadła decyzja, iż nazwa powinna zawierać w sobie coś, co przyciągnie uwagę i będzie łatwa do zapamiętania, a jej bezpośrednim odpowiednikiem będzie adres strony internetowej. Mając na uwadze to, iż coraz więcej osób korzysta z internetu zostały zarejestrowane domeny internetowe MazNaZlecenie.pl i ZonaNaZlecenie.pl.

W marcu 2010r. została uruchomiona strona „Mąż na zlecenie”, na której został opublikowany wykaz oferowanych usług. Można tam znaleźć m.in. usługi z zakresu, RTV/AGD, komputerów, hydrauliki, elektryki, remontów i innych rzeczy które zazwyczaj wykonuje w domu mąż.

W kwietniu 2010r. została uruchomiona strona „Żona na zlecenie” jako uzupełnienie usług domowych. W naszej ofercie można odnaleźć usługi takie jak: sprzątanie, mycie okien, pranie, prasowanie, robienie zakupów i inne czynności które najczęściej należą do obowiązków żony.

Usługi „męża i żony na zlecenie” wzajemnie się uzupełniają, a dzięki temu możemy sprostać niemal wszystkim oczekiwaniom naszych klientów.

Wychodząc do klientów w różnym przedziale wiekowym umożliwiamy składanie zleceń w dogodnej dla nich formie. Przyjmujemy zlecenia telefoniczne a także internetowe, poprzez e-mail, komunikator Gadu-Gadu, a także Skype.

Polityka cenowa jest bardzo prosta i przejrzysta. Standardowo oferujemy stawkę godzinową. Istnieje też możliwość rozliczenia za konkretną, wykonaną usługę, zamiast rozliczenia godzinowego. Zależy to przede wszystkim od klienta.

Oferta „Mąż na zlecenie” i „Żona na zlecenie” oferowana jest obecnie mieszkańcom Słupska i okolicznych miejscowości. Niewykluczone, iż w przyszłości będzie dostępna również w innych miastach w Polsce.


Szczegółowe informacje o firmie „PolBird”, wraz z historią jej rozwoju i działalności można znaleźć w odpowiednich działach.
Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej działalności i szeroką gamą oferowanych usług i produktów.
Więcej informacji można znaleźć w działach ”Historia firmy PolBird”, a także ”Kontakt i dane firmy”.
W razie dodatkowych informacji uprzejmie prosimy o kontakt z naszą firmą.
Firma istnieje od roku 2006.


Zapraszamy do korzystania z naszych usług.