Damian Sowa - www.DamianSowa.com

Historia firmy „PolBird”

Firma „PolBird” rozpoczęła działalność 10.04.2006r. Głównym profilem działalności firmy, w początkowej fazie jej rozwoju, było prowadzenie jednego z największych portali internetowych dla Polaków w Wielkiej Brytanii „GBritain.net” oraz sprzedaż powierzchni reklamowych na ww. portalu.

Wraz z dalszym rozwojem firmy powstawały inne strony internetowe dla Polaków mieszkających poza granicami Polski, a także lokalny portal mieszkańców Słupska „eSlupsk.com”.

W miarę upływu czasu działalność została rozszerzona. U ofercie pojawiły się usługi fotograficzne, a także usługi związane z projektowaniem banerów na strony internetowe oraz ulotek i plakatów reklamowych.

Dotychczasowe usługi, przede wszystkim reklamowe, skierowane były głównie do odbiorców w Wielkiej Brytanii, co skutkowało mniejszą rozpoznawalnością firmy na rynku słupskim.

Dalszy rozwój nastąpił na przełomie roku 2009/2010. Wtedy to pojawił się pomysł o kolejnym rozszerzeniu działalności.

Po dokonaniu kilkumiesięcznych badań i analiz zapadła decyzja o rozszerzeniu oferty firmy o usługi typowe dla domów, biur, ogrodów. Pojawił się też pomysł, iż nazwa powinna być ciekawa, oryginalna, łatwa do zapamiętania wraz z prostym adresem strony internetowej. Właśnie tak powstał „Mąż Na Zlecenie” i pod tą nazwą są rozpoznawalne powyższe usługi oferowane przez firmę „PolBird”. Szczegółowy wykaz usług na bieżąco uzupełniamy i publikujemy na oficjalnej stronie www.MazNaZlecenie.pl. Obecna oferta „Męża Na Zlecenie” skierowana jest do mieszkańców Słupska i okolic. Od kwietnia 2010r. oferta została uzupełniona również o dodatkowe usługi dla domu, biura „Żona na zlecenie”, spis usług znajduje się na stronie internetowej www.ZonaNaZlecenie.pl. W przyszłości usługi planujemy rozszerzyć również na inne miasta.

W roku 2010 otworzylismy swój pierwszy sklep internetowy: www.SklepFM.com.
Rok później powstał sklep „Raj Prezentów” z prezentami i gadżetami: www.RajPrezentow.pl.

 

Trudno obecnie określić, w jakim kierunku rozwinie się działalność firmy „PolBird” w przyszłości. Mając na uwadze dotychczasowe doświadczenia będą to z pewnością nowe i interesujące branże. Poinformujemy o tym, jak zawsze, na naszej stronei internetowej.

Priorytetem działalności firmy, od samego początku jej istnienia, jest spełnianie oczekiwań i potrzeb klientów, a także dostosowywanie się do nieustannych zmian, jakie zachodzą na rynku.


Szczegółowe informacje o firmie „PolBird”, wraz z historią jej rozwoju i działalności można znaleźć w odpowiednich działach.
Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej działalności i szeroką gamą oferowanych usług i produktów.
Więcej informacji można znaleźć w działach ”Historia firmy PolBird”, a także ”Kontakt i dane firmy”.
W razie dodatkowych informacji uprzejmie prosimy o kontakt z naszą firmą.
Firma istnieje od roku 2006.


Zapraszamy do korzystania z naszych usług.